המוצר הביתי

המכשיר של בריאוטק לבית ולמשרד, בטכנולוגיית ™Probiotics BioZone, מהווה פתרון הוליסטי ומקיף המשפר את איכות החיים על ידי הפחתה משמעותית של סימפומים של תסמונת הבניין החולה כגון: איכות ירודה של אוויר תוך-מבני, אלרגיות אלרגיה לאבק וזיהומים שמקורם בחידקים, פטריות ועובש.

המכשיר פותח במיוחד עבור בתים ומשרדים קטנים ומספק לאלו, את ה"ביו-הגנה" הרציפה אשר היתה זמינה עד שנת 2014 באמצעות קו המוצרים המוסדיים בלבד.

הפיזור העדין של התמיסה הפרוביוטית הייחודית שלנו (NEP-Natural Environmental Probiotic formula) מבוצע באופן שוטף על ידי המכשיר, ויוצר סביבה תוך-מבנית בריאה המוגנת מפני רוב הגורמים של אלרגיות ופתוגנים מסוכנים.
 
פיזור התמיסה יוצר שכבה מיקרוסקופית של מיקרו-פלורה פרוביוטית המגנה גם על משטחים (ריהוט וכדומה). ציפוי מגן זה, נוצר גם באזורים אליהם קשה להגיע באמצעים אחרים, כגון: צינורות מזגן ומקומות אחרים בהם "מתיישבים" מיני עובשים מסוכנים וחיידקיים מזיקים.
 
בנוסף להפחתה של סיכונים הכרוכים בחשיפה לפטריות, לעובש, לחיידקים ולמחוללי תופעות אלרגיות מזיקות, המכשיר מפחית באופן דרסטי ריח רע שמקורו בזיהום מיקרוביולוגי.

המכשיר של בריאוטק, תורם לשיקום האיזון הטבעי של המערכת האקולוגית בחלל התוך-מבני שלך תוך עיכוב של התפתחות מושבות של חיידקים מזיקים ועובש. החלל המטופל באמצעות המכשיר, הופך לבטוח יותר, מאוזן יותר, נעים ובריא יותר לשוהים בו.

נוסחת ה- NEP בה עושה המכשיר שימוש, מכילה מרכיבים טבעיים שאושרו על ידי האיחוד האירופי, הרשויות בצפון אמריקה ורשויות אחרות ב- 42 מדינות.

היתרונות המיידיים לשימוש במכשיר:
  • הפחתת כמות האלרגנים
  • הפחתת כמות הגורמים הפתוגנים
  • סילוק ריחות שמקורם בזיהום מיקרוביאלי
  • השבת האיזון האקולוגי לחלל התוך-מבני
  • פתרון בטוח ב- 100% וידידותי לסביבה
  • הפעלה קלה וללא צורך בהתקנה
  • ניתן לרכוש מכשיר עם סוללה נטענת Li-ion
מפרט טכני למכשיר מדגם Biodify
מידות:  
רוחב - 25 ס"מ
גובה - 10 ס"מ
עומק - 5.5 ס"מ
אספקת זרם 110/230 VAC
טווח טמפרטורה בעבודה: ˚43 -˚2 צלזיוס
לחות בעבודה: עד 85% לחות
קיבולת נוזלית במחסנית: 115 מ"ל
כושר כיסוי: עד 75 מ"ר
אישורי בטיחות - CE
אורך חיי מחסנית: 60-90 ימים, בהתאם לשימוש
     

מעוניינים במידע נוסף?שלחו פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם *
מייל
טלפון *
הערות