נזלת כרונית

בריאוטק – להקלה בתופעות נזלת כרונית !
נזלת כרונית היא תופעה נפוצה מאד הנגרמת בעקבות ריבוי של אלרגנים. הנזלת כרונית מציקה וגורמת אי נוחות רבה לסובלים ממנה. בריאוטק מציעה שיטה ייחודית לטיפול בגורמי הנזלת האלרגית בסביבה הביתית.

נזלת כרונית
נזלת כרונית, או נזלת כרונית, היא תגובה חיסונית אשר נוצרת כאשר תעלות האף נחשפות לגורמים שונים, אשר גופינו רגיש אליהם. נזלת כרונית נגרמת בדרך כלל בעונת האביב, בעקבות חשיפה לגורמי אלרגיה רבים הנפוצים בעונה זו, כמו אבקני פרחים וכדומה. עם זאת, אנשים רבים סובלים מנזלת כרונית באופן כרוני, בשל נוכחות מוגברת של חומרים להם הם רגישים, באוויר שהם נושמים, ובשל חשיפה ארוכת טווח לאלרגנים הללו. נזלת כרונית יוצרת סבל רב, אשר מתבטא בהתעטשויות רבות, בדלקות ברירית האף, בהפרעות בנשימה, בהפרעות שינה והפרעות באיכות השינה ועוד.

איך מטפלים בנזלת כרונית?
ישנם תכשירים שונים אשר אמורים להקל על התופעות של נזלת כרונית, אולם למעשה, אינם פותרים את הבעיה באופן מלא. על מנת למנוע או להפחית תופעות של נזלת כרונית, יש לסלק לחלוטין, או לכל הפחות להקטין משמעותית את החשיפה של האדם הסובל ממנה לגורמים האלרגנים. ככל שהחשיפה תהיה קטנה יותר, כך התקפי האלרגיה יהיו קטנים יותר ומציקים פחות.

פרוביוטיקה
חיידקים פרוביוטיים מוכרים לרבים מאיתנו. אלו חיידקים טובים, אשר מסייעים לטיפול בבעיות בריאותיות שונות. לחיידקים הטובים והמועילים המצויים בפרוביוטיקה, ערך עצום במניעת זיהומים ותרומה משמעותית מאוד לבריאות האדם.
כולנו מכירים את השימוש בפרוביוטיקה בענף המזון - בעיקר ביוגורטים אך חשוב לדעת כי גם בחקלאות מאמצים את האלטרנטיבה הביולוגית למניעת התרבות מזיקים, כמכשיר יעיל ובוודאי בריא יותר משימוש בכימיקלים. לצורך כך פותחו ויושמו כלים ושיטות טיפול.
החידוש של בריאוטק הוא כי ניתן להשתמש בפרוביוטיקה על מנת לחסל גורמים אלרגניים שונים, וכך לגרום להקלה משמעותית ואף מלאה בנזלת כרונית. אך איך עושים זאת?

בריאוטק
מערכת בריאוטק היא מערכת ייחודית, אשר משפרת משמעותית את איכות האוויר במבנה ובפרט מצמצמת באופן משמעותי את החשיפה לגורמי אלרגיה שונים. הפרוביוטיקה של בריאוטק ניזונה מאלרגנים שונים כמו הפרשותיה של קרדית אבק הבית, ולכן היא מונעת התרבות של הקרדית. כמו כן המערכת מונעת התפתחות של עובשים מזיקים.
בריאוטק היא מערכת פרוביוטיקה ייחודית המצמצמת נוכחות אלרגנים באופן יעיל ואיכותי, ולכן היא מומלצת במיוחד לכל מבנה.
טפלו בתופעות הנזלת כרונית עוד היום עם בריאוטק!
 
נזלת כרונית , פרוביוטיקה
מעוניינים במידע נוסף?שלחו פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם *
מייל
טלפון *
הערות