המוצרים

המערכות של בריאוטק פרוביוטי


התקנים תוך-מבניים המבוססים על הפצה של פרוביוטיקה טבעית הניזונה מהפרשות קרדית אבק הבית, מצמצמת משמעותית את נוכחותן של הפרשות אלו כגורמי אלרגיה, נלחמת בעובשים ומזיקים ומצמצמת את נוכחותם במתחם הביתי ובמערכות מיזוג האוויר. 

מערכות בריאוטק יוצרות סביבן מרחב נקי יותר ממזיקים אלו, ובכך תורמות למרחב תוך-מבני בריא יותר, נקי יותר ובטוח יותר. יעידו על כך בעיקר אלו הסובלים מרגישות יתר לגורמי אלרגיה בדרכי הנשימה.

המערכות מבוססות על טכנולוגיית BioZone אשר מוגנת בפטנטים בינלאומיים ומבוססת על העיקרון הביולוגי לפיו כל סביבה, מאפשרת קיום של מושבות חיידקים מזנים רבים ושונים, חיוניים ושליליים. החידקים השונים הקיימים בסביבה, חיים אלו לצד אלו, מתרבים ומתים בהתאם לזמינות ושפע של משאבים (לחות, חמצן, לכלוך וכו').

בכדי להיפטר מחידקים שליליים ושאר מזיקים ועובשים, יש למנוע מהם את המשאבים הדרושים למחייתם והתרבותם - חמצן, מקום ומזון.

הדרך הנכונה והטבעית למנוע מהם את המשאבים הללו, הינה להחדיר לסביבתם באופן יזום, כמות גדולה יותר של פרוביוטיקה מועילה המצויה בשפע באזורים טבעיים ופתוחים החופשיים מחומרים כימיים וזיהומים.
 
הפרוביוטיקה המופצת ניזונה מהפרשות קרדית האבק, מעלימה ריחות רעים שנגרמים מזיהומים, נלחמת בעובשים המצויים בתוך מערכות מיזוג האוויר, מספקת לנושמים אויר צח ונקי לצד תחושת רעננות ושיפור יכולת הריכוז והאפקטיביות של הנוכחים  במרחב המטופל.

המערכות העיקריות הן:

מערכת לפתרון מבנים בשטחים גדולים (מבנים שלמים) כדוגמת: בתי חולים, מרכזים מסחריים וכו'. מערכות אלו ממוקמות בצמוד למערכת המיזוג והאיוורור, או אף בתוכה.

מערכת ביתית - זו למעשה ערכה למרחב הביתי ו/או למשרדים קטנים. כל יחידה, מספקת פתרון לשטח של עד 100 מ"ר. 

המערכות הללו מבוססות על התקן קבוע אליו מתחברת מחסנית פרוביוטיקה מתכלה, אותה נידרש להחליף אחת לתקופה ע"פ צורך.
מעוניינים במידע נוסף?שלחו פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם *
מייל
טלפון *
הערות