הפתרון היעיל לסביבה בריאה ונקיה מזיהומים

ניקיון הגוף, האוויר, המזון, השתייה וכמובן הסביבה מפני לכלוך, ריחות, מחלות, זיהומים, קרדית האבק וחיידקים רעים ומזיקים אחרים, הם הבסיס האיתן לבריאותנו והסיבה להשקעת משאבים אדירים בהתמודדות איתן. 
 
אנו מייצגים בישראל את הגופים המובילים בעולם בתחום תכשירי הניקיון הפרוביוטיים הן לשיפור האוויר ומערכות האוורור, והן לניקוי משטחים ולפתרון בעיות קרדית האבק, עובשים וחיידקים מזיקים מהם סובלים מיליוני בני אדם במדינת ישראל. 
 
התכשירים והמערכות שלנו באמצעות הפרוביוטיקה שבשירותנו מספקים מגוון רחב של פתרונות יעילים להפליא לניקיון באמצעות מגוון מוצרים למגזר הקמעונאי, התעשייתי, והמוסדי בתי חולים וכו'.
 
לקמעונאות – אנו מספקים תכשיר שמשפר משמעותית את איכות האוויר שאנו נושמים, באמצעות הגדלת הנוכחות של החיידקים הטובים והמועילים על חשבון החיידקים הרעים והמזיקים. התכשיר נלחם בצורה יוצאת דופן בתופעות הלוואי של קרדית האבק, תורם לתחושת רעננות ובריאות בקרב המשתמשים ומיישם את הטכנולוגיה באמצעות שילוב בין התקן רב פעמי למחסנית המתכלה אחת לרבעון ובמחיר השווה לכל כיס.
 
מעט על פרוביוטיקה ועוצמתה
על אף שלרפואה הקונבנציונאלית לקח זמן רב לאמץ את רעיון הפרוביוטיקה, כיום קיימת הסכמה גורפת של חיידקים הטובים והמועילים המצויים בפרוביוטיקה, ערך עצום במניעת זיהומים ותרומה משמעותית מאוד לבריאות האדם.
כולנו מכירים את השימוש בפרוביוטיקה בענף המזון - בעיקר יוגורטים.

גם החקלאות מאמצת את האלטרנטיבה הביולוגית במניעת התרבות וזיהום מזיקים כמכשיר יעיל ובוודאי הבריא יותר מהשימוש בכימיקלים.  
בתחומים הללו (מזון, רפואה וחקלאות) השכילו להבין שאת המזיקים הביולוגיים, ניתן לנצח באמצעות גיוס מרכיבים ביולוגים מועילים למאבק באופן שבו מנגנוני האיזון בטבע מנצחים מידי יום. לצורך כך פותחו ויושמו כלים ושיטות טיפול.

היתרונות הבולטים של הניקוי הפרוביוטי על פני הכימיקלי 
הדרכים הקונבנציונליות כיום לניקיון מתבססות על שימוש בכימיקלים. מדובר במוצרים שהמשותף לכולם הוא שמעבר לנזקים ולסיכונים הפוטנציאליים לגוף האדם הכרוכים בשימוש בכימיקלים אלו, הם גם פוגעים ללא הבחנה ובאותה מידה בחיידקים הטובים והמועילים ובחיידקים הרעים והמזיקים.

כתוצאה מכך, התכשירים הכימיים מותירים אחריהם מצע שאומנם נקי יותר מחיידקים, אבל עם פוטנציאל גדול יותר להתפתחות חיידקים חדשים (רעים) מזיקים, עמידים ואלימים יותר, וביחס גבוה יותר על פני החיידקים המועילים (הטובים) שהיו שם קודם לכן.   
 
שלא כמו מערך הניקיון הפרוביוטי שבשירותנו, רוב חומרי הניקוי הכימיקליים מפסיקים לעבוד ברגע שהם מתייבשים.   
 
יתרונות הפרוביוטיקה שמפיצה מערכת בריאוטק והתכשירים שלנו
 
לפתרונות שלנו יתרונות בולטים:
הם מתבססים על ריבוי חיידקים טובים ומועילים עעל חשבון החיידקים הרעים והמזיקים, תוך לוחמה ללא הפסקה ולאורך זמן עד לסילוק החיידקים הרעים והמזיקים ובכך הם מנצחים ניצחון מוחץ את החיידקים המזיקים והמסוכנים המצויים על משטחים.
הם מנקים את הפרשות קרדית אבק הבית (אותם חלקיקים הגורמים להפרעות נשימה, לכאבי ראש ולתופעות אלרגיות רבות) לפני שהן מגיעות לאוויר, ומספקים בסביבה המטופלת, אוויר צלול ובריא.
 
הם מטהרים את מערכות מיזוג האוויר הביתי והמשרדי תוך מניעה בלתי פוסקת של זיהומי החיידקים המזיקים והעובשים המתיישבים במערכות אלו כבחממת גידול, ריבוי ושינוע של מחלות. בריאוטק הופכת את מערכות מיזוג האוויר למערכות לשינוע אוויר צלול ללא חיידקים מזיקים, עובשים ואלרגנים ובכך משפרת את בריאות הנוכחים בסביבה בה היא פועלת, לרבות מצב רוח, חיוניות ויכולות ריכוז.   
במקום להגיב ולטפל בתסמינים שנגרמו על ידי אלרגנים ובמקום תרופות נגד אלרגיה וכאבי ראש, בריאוטק והפרוביוטיקה שבשירותה, מציעים טיפול יעיל של הסרת הגורמים לבעיות לפני שאלו תוקפות.... להפוך את ה-"נגד" ל-"בעד"!
מעוניינים במידע נוסף?שלחו פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם *
מייל
טלפון *
הערות