נזלת אלרגית בעולם ובישראל

נזלת אלרגית הינה אחד מגורמי התחלואה הנפוצים בעולם המתועש. מעריכים כי למעלה משליש המבוגרים והילדים סובלים ממנה ברמות חומרה שונות.

התופעה גורמת לפגיעה משמעותית באיכות החיים, ועל כן אבחון מוקדם ומתן טיפול מתאים, משפרים את תסמיני המחלה ואת איכות החיים.

מבין התסמינים של התופעה ניתן למנות: 

·        פגיעה בחוש הריח (מופיעה בקרב 47.2% מהחולים)
·        הפרעות בשינה (מופיעות בקרב כ-70%–80%)
·        ירידה באיכות השינה
·        קשיי הירדמות
·        נחירות
·        עייפות כרונית וירידה בתפקוד היומיומי ובהישגים בעבודה ובלימודים

במקרים רבים פוגעת הנזלת האלרגית גם בהתנהגות ובכישורים החברתיים של הסובלים ממנה. הישגיהם של תלמידים הסובלים מנזלת כרונית נמוכים בהשוואה לתלמידים בני גילם שאינם סובלים מהתופעה.

טריגרים ביולוגיים לנזלת אלרגית
בין הגורמים המביאים להיווצרות והחמרה של הנזלת האלרגית, ניתן למנות חשיפה לגורמים ביולוגיים כגון הפרשות קרדית אבק הבית, וחשיפה לעובשים ופטריות המצויים באזורים לחים בתוך המרחב הביתי ו/או מערכות המיזוג המזינות את המרחב הביתי באוויר.

האלרגנים הללו גורמים ל"רגישות יתר" של מערכת החיסון ותורמים לדלקת בדרכי הנשימה, לנזלת ולקוצר נשימה.

הקטנת החשיפה וטיפול במקור הבעיה ולא בסימפטום

אין ספק כי בראש ובראשונה, כאשר התסמינים מופיעים, נדרשת בדיקה וטיפול רפואי על ידי רופא מומחה. אולם ככול שנפעל לצמצם את נוכחותם של הגורמים ו/או הטריגרים למחלה, הרי שנצמצם ואף נעלים אותה ואת תופעות הלוואי שלה. 

מערכת בריאוטק הינה התקן תוך ביתי המבוסס על הפצה של פרוביוטיקה טבעית הניזונה מהפרשות קרדית אבק הבית, מצמצמת משמעותית את נוכחותן של הפרשות אלה כגורמי אלרגיה, נלחמת בעובשים מזיקים ומצמצמת את נוכחותם במתחם הביתי ובמערכות מיזוג האוויר.

מערכת בריאוטק והפרוביוטיקה שהיא מפיצה, יוצרים מרחב נקי יותר ממזיקים ונעים לשהייה גם לסובלים מרגישות יתר לגורמי אלרגיה בדרכי הנשימה.
מעוניינים במידע נוסף?שלחו פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם *
מייל
טלפון *
הערות