נזלת אלרגית

נזלת אלרגית בעולם ובישראל

נזלת אלרגית הינה תגובה בלתי רצויה של מערכת החיסון לחשיפת תעלות האף לגורמים להם היא רגישה. במקרים רבים מדובר באלרגיה עונתית הנגרמת בתקופות מעבר לאור חשיפה לאבקני פרחים ולעיתים מדובר בנזלת אלרגית כרונית הנגרמת כתוצאה מתגובה אלרגית מתמשכת לאלרגנים המצויים באופן מתמיד בסביבה (הפרשות קרדית אבק, עובשים וכו'...).
הדרך היעילה לטיפול בנזלת אלרגית ו/או נזלת אלרגית כרונית, היא סילוק הגורם האלרגן או או הקטנת החשיפה אליו. 
הנזלת האלרגית הינה אחד מגורמי התחלואה הנפוצים בעולם המתועש. מעריכים כי למעלה משליש המבוגרים והילדים סובלים ממנה ברמות חומרה שונות.
התופעה גורמת לפגיעה משמעותית באיכות החיים, ועל כן אבחון מוקדם ומתן טיפול מתאים, משפרים את תסמיני המחלה ואת איכות החיים.
מבין התסמינים של התופעה ניתן למנות: 

·        פגיעה בחוש הריח (מופיעה בקרב כ- 47.2% מהחולים)
·        הפרעות בשינה (מופיעות בקרב כ- 75%)
·        ירידה באיכות השינה
·        קשיי הירדמות
·        נחירות
·        עייפות כרונית וירידה בתפקוד היומיומי ובהישגים בעבודה ובלימודים

טריגרים ביולוגיים לנזלת אלרגית
בין הגורמים המביאים להיווצרות והחמרה של הנזלת האלרגית, ניתן למנות חשיפה לגורמים ביולוגיים כגון הפרשות קרדית אבק הבית וחשיפה לעובשים ופטריות המצויים באזורים לחים בתוך המרחב הביתי ו/או מערכות המיזוג המזינות את המרחב הביתי באוויר.
האלרגנים הללו גורמים ל"רגישות יתר" של מערכת החיסון ותורמים לדלקת בדרכי הנשימה, לנזלת ולקוצר נשימה.

הקטנת החשיפה וטיפול במקור הבעיה ולא בסימפטום
אין ספק כי בראש ובראשונה, כאשר התסמינים מופיעים, נדרשת בדיקה וטיפול רפואי על ידי רופא מומחה. אולם ככל שנפעל לצמצם את נוכחותם של הגורמים ו/או הטריגרים למחלה, הרי שנצמצם ואף נעלים אותה ואת תופעות הלוואי שלה. 

פעולתה של מערכת בריאוטק
מערכת בריאוטק הינה התקן תוך ביתי המבוסס על הפצה של פרוביוטיקה טבעית הניזונה מהפרשות קרדית אבק הבית, מצמצמת משמעותית את נוכחותן של הפרשות אלה כגורמי אלרגיה, נלחמת בעובשים מזיקים ומצמצמת את נוכחותם במתחם הביתי ובמערכות מיזוג האוויר.
באמצעות שימוש במערכת בריאוטק ניתן לצמצם את החשיפה לחלק משמעותי מוגרמי האלרגיה. הפרוביוטיקה המופצת על ידי המערכת ניזונה מהפרשות קרדית האבק ומונעת היוצרות עובשים (עובש = אלרגן נפוץ ומזיק) בסביבה בה היא פועלת.
קרדית האבק, אלרגיה עונתית  אלרגיה עונתית  הפרעות נשימה, אסטמה , זיהום אויר תוך מבני, אלרגיה לאבק, נזלת אלרגית כרונית, פרוביוטיקה, נזלת אלרגית, נזלת כרונית, אלרגיה לאבק,  אלרגיה לקרדיט אבק, קרדית האבק 
מעוניינים במידע נוסף?שלחו פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם *
מייל
טלפון *
הערות